Perfect World Europe B.V. ve Cryptic Studios, Wizards of the Coast’tan Dungeons & Dragons Forgotten Realms evreninde geçen ve çok beğenilen ücretsiz aksiyon MMORPG Neverwinter, ilk ücretsiz modülü Fury of the Feywild yayınladı. Macera bölgesi Sharandar’da, Feywild maceracıları yeni hikaye, yeni oluşumlar, yeni bir zindan ve çok daha fazlasını deneyimleyebilecekler.

Cryptic Studios Yapımcısı ve COO Craig Zinkievich “2 milyondan fazla oyuncu neler hissetti gelin görün ve ilk ücretsiz modülümüz Fury of the Feywild’da yer alın. Oyuncularımıza yeni içeriği sunmaktan dolayı inanılmaz heyecanlıyız” dedi. “Oyuncularına düzenli olarak yeni içerik sunmak her online oyun için çok önemlidir. Bu içerik, yayına geçişimizden sadece birkaç ay sonra sürdüğümüz ve Neverwinter’a gelecek diğer Modüllerin ilkidir ”

Neverwinter’ın ilk Modülü, Fury of the Feywild , Sharandar’daki Elf karakolunun Fomorianlı Devler tarafından ele geçirilmesi girişimini tasvir eden ücretsiz bir içerik genişlemesidir. Bu ücretsiz Modül, oyuncuların Sharandar’ın en büyülü ormanlarını keşfetmesine, Güneş ve Ay Elfler olarak oynamasına, yeni silah ve nesneler toplamalarına, yeni ödüller kazanmalarına, yeni yaratıklarla karşılaşmalarına ve çok daha fazlasını yapmalarına izin verir.

Neverwinter destansı zindanları ile hızlı tempolu aksiyon dövüş özellikleri olan, ücretsiz bir aksiyon MMORPG’dir. Oyuncular ikonik kentin canlı tarihini öğrenerek ve birçok düşmanları ile mücadele ederek, büyük Neverwinter kenti ve çevresindeki kırsal alanları keşfederler. Neverwinter’da oyuncular, kullanıcılar tarafından oluşturulan içerik oluşturma aracı olan Foundry ile kendi görevlerini ve senaryolarını oluşturabilirler. Foundry görevleri ve hikayeleri daha sonra sorunsuz bir şekilde oyun dünyasına entegre edilebilir.

Fury of the Feywild hakkında daha fazla bilgi için: http://neverwinteroyna.com/furyofthefeywild

Neverwinter hakkında daha fazla bilgi ve ücretsiz olarak oynamaya başlamak için: http://neverwinteroyna.com