Perfect World Europe B.V. ve Cryptic Studios, Wizards of the Cost’un Dungeons & Dragons Forgotten Realms evreninde geçen, dünyaca tanınmış ücretsiz aksiyon MMORPG Neverwinter için ilk içerik genişlemesi olan Fury of the Feywild modülünü 22 Ağustos 2013 tarihinde yayinlanacağını duyurdu. Bu ücretsiz Modül ile oyuncular, Güneş ve Ay Elfleri, yepyeni silah ve nesneler, benzersiz ödüller, esrarengiz yaratıklar ve çok daha fazlası ile buluşabilecek ve Sharandar’ın büyülü ormanlarını keşfe çıkabilecek.

Cryptic Studios CEO’su Jack Emmert: “D&D dünyasında olduğu gibi bizim de Modül olarak adlandırdığımız Neverwinter ücretsiz içerik genişlemelerinden ilkinin çıkış tarihini duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz.” dedi. “22 Ağustos tarihine gelecek olursak, ilk içerik genişlememizi yayınlıyoruz. Bu oyunun yayınlanış tarihinden sonra iki aydan az bir süre demek oluyor. Yeni ve heyecan verici bir içerik, kalıcı bir dünyayı oluşturmanın ve genişletmenin tam merkezinde. Amacımız oyuncularımıza hem onların ilgisini çekecek hem de düzenli güncellemeler sunmak. Böylece her zaman oyunda keşfedilecek yeni şeyler bulacaklar. Fury of the Feywild Neverwinter’a ileride gelecek Modül’lerin sadece ilkidir.”

Neverwinter için ilk Modül olan Fury of the Feywild, Sharandar’daki Elf karakolunun Fomorian Devleri tarafından ele geçirilmeye çalışılması girişimlerini anlatan, ücretsiz bir içerik genişlemesi. Fury of the Feywild hakkında daha fazla bilgi için: www.neverwinteroyna.com/furyofthefeywild

Perfect World Europe B.V. ayrıca Feywild Paketlerinden Neverwinter Şövalyesi’nin ilk detaylarını da açıkladı. Bugünden itibaren, Neverwinter severler Unutulmuş Diyarlar’da ve Sharandar’ın derinliklerine uzanan görevlerinde onlara yardımcı olacak, iki yeni pakete ulaşabilecek.

Yeni Feywild Paketleri:

Feywild Şövalyesi Paketi

Feywild Şövalyesi Paketi ücreti 99.99 TL’dir (399,99 TL değerinde içeriğe sahiptir) ve maceraperestlere zafere ulaşmaları için görevlerinde yardımcı olacak birbirinden değerli nesneler içeriyor:

• Benzersiz ‘Ay Elf’ Irkı

• Benzersiz ‘Şafak Tekboynuzlusu’ Bineği

• Benzersiz ‘Elf Yoldaş’

• Yeni Şanlı Aygümüşü Moda Seti

• Toprakörgü Efsunu

• Toprak Taşı

• Oyun-içi Ünvan ‘Feywild Şövalyesi’

• Bir Adet Ekstra Karakter Yuvası

• Maceracının Yardımcı Paketi, Altı farklı türde oyuniçi nesne içeriyor

Feywild Başlangıç Paketi

Feywild Başlangıç Paketi ücreti 39,99 TL’dir (129.99 TL değerinde) ve maceraperestlere zafere ulaşmaları için görevlerinde yardımcı olacak sanal nesneler tedarik ediyor:

• Benzersiz ‘Portal Tazısı’ Yoldaş

• Feywild Avcısı Yüzüğü

• Kaliteli Elf İpeği Çanta

• Maceracının Yardımcı Paketi, Altı farklı türde oyuniçi nesne içeriyor

Paketler hakkında daha detaylı bilgi için: www.neverwinteroyna.com/feywildpack

Neverwinter epik zindanları ile hızlı tempolu aksiyon dövüş özellikleri olan bir ücretsiz aksiyon MMORPG’dir. Oyuncular ikonik kentin canlı tarihini öğrenerek ve bir çok düşmanla mücadele ederek, büyük Neverwinter şehri ve çevresindeki kırsal alanları keşfedecekler. Neverwinter’da oyuncular, kullanıcılar tarafından oluşturulan içerik aracı olan Foundry ile kendi görevlerini ve senaryolarını oluşturabilirler. Foundry görevleri ve hikayeleri daha sonra sorunsuz bir şekilde canlı oyun dünyasına aktarılabilir.