HABERLER

Naughty Dog Yeni Yılımızı Kutluyor!

By 17 Aralık 2013 Haziran 6th, 2018 No Comments

Crash, Uncharted, Last Of Us gibi Playstation dünyası’nın klasikleşmiş oyunlarıyla her oyuncunun gönlünde ayrı bir yer edinen Naughty Dog; yeni yılımızı kutlarken bizlere güzel haberler vaat ediyor!
Spike TV VGX oyun ödülleri töreninde yılın stüdyosu seçilerek başarılarını bir kez daha kanıtlayan yapım şirketi, bununla onur duyduğunu dile getirirken, 2014 yılının şirketleri için çok özel bir yıl olacağının müjdesini veriyor. Şu sıralar özellikle Uncharted ekibi’nin oldukça yoğun bir çalışma dönemi geçirdiklerini ifade eden Naughty Dog; en son haberleri PlayStation Blog’tan ve Naughty Dog blog’tan öğrenebileceğimizi belirtiyor. Bizler de kendilerine oyuncular olarak teşekkür ediyor ve şimdiye kadar sundukları şaheserleri göz önüne alırsak, en yeni haberleri dört gözle bekliyoruz.
İyi Yıllar Naughty Dog, gönlümüzde yerin bir başka!

nd foto

PS4 için Uncharted ‘ın gizemli diyebileceğimiz ilk videosunu da geçtiğimiz günlerde yayınlayan başarılı şirket, yeni nesile de hazır olduklarının sinyalini veriyor. Uncharted PS4 Teaser videosunu buradan izleyebilirsiniz.

 

Ayrıca gözden kaçırmış olanlar için de bir hatırlatma: 2013 yılında PS3 platformu için rafları süsleyen Last Of Us’ın single DLC paketi olan Left Behind’a ait ilk trailer geçtiğimiz haftalarda yayınlanmıştı. Kaçıranlar aşağıdaki videoda; Ellie’nin, Joel ile tanışmadan önceki yaşamına dair ipuçları bulabilir…