Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi’nde geçtiğimiz hafta iki karşılaşma oynandı. Haftanın ilk karşılaşmasında SuperMassive ile Crew Esports Club takımları karşı karşıya gelirken, haftanın son karşılaşmasında Team Pros Academy ile Dark Passage takımları karşı karşıya geldi.

İlk karşılaşmada Crew, sürpriz bir sonuca imza atarak 2-0’lık skorla SuperMassive’i devirmeyi başardı. İlk harita Cache 16-11’lik skorla kazanmayı başaran Crew, ikinci harita Overpass’te uzatmalar sonucunda 19-17’lik skorla kazanmayı başardı ve üç puanın sahibi oldu.

Bu sonuçla birlikte Crew, ikinci galibiyetine ulaştı. Dört maç sonunda iki galibiyet iki yenilgiye sahip. SuperMassive ise, tek galibiyette kalarak kötü gidişine son veremedi.

İkinci karşılaşmada Dark Passage ile Team Pros Academy arasında gerçekleşti. Dark Passage, rakibini 2-0’lık skorla devirmeyi başardı ve üç puanı cebine koydu. Dark Passage ilk harita Cache’de  16-6 kazanmayı başardı.

İkinci harita Dust 2’de ise Dark Passage, rakibine 16-5 üstünlük kurarak karşılaşmanın galibi olmayı başardı. Böylelikle Dark Passage, dört karşılaşma sonunda üç galibiyet bir beraberlikle yoluna devam ediyor. Team Pros Academy ise altı maç sonunda iki beraberliğe ve tek galibiyete sahip.

Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi

Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi