Multiplayer yine yerinde duramıyor! Önümüzdeki iki hafta boyunca hediyeler Nestle Crunch ile yağmur gibi yağacak. Şaka değil, boru değil! Bir kişiye Nestle Crunch sponsorluğunda yepyeni, pırıl pırıl, son ayların arzu nesnesi olan Playstation 4 oyun konsolu veriyoruz. Bitiyor mu? Bitmiyor. Bir kişi hala genç bir delikanlı gibi olan, performansından hiç bir şey kaybetmemiş (tok tok tok şeytan kulağına kurşun!) emektar oyun konsolu Playstation 3 kazanıyor. Konsolcu izleyecilerimizi böyle sevindirirken League of Legends sevenleri de unutmuyoruz. İki hafta boyunca 20 kişiye toplam 129.000 (Yazıyla YüzYirmiDokuzBin) RP veriyoruz!

pattlat_afis_2-640

Nestle Crunch İle Muhteşen Hediyeleri Kazanmak İçin Video #Pattlatmakgerek !

Peki nasıl olacak da olacak? Bu hediyelerden kazanma şansınız olması için ne yapmalısınız? Hiç panik yok, sakin! Madde madde açıklıyoruz, herkes sınıfa!

1. İçinde “pattlatmak gerek” sözcüklerinin bulunduğu bir video çekin (Bir de Nestle Crunch görünse tadından yenmez). Videonun ne ile ilgili olduğu tamamen size kalmış. Tek sınır hayal gücünüz. .
2. Videonuzun süresi en fazla 30 saniye olabilir
3. Videoyu ister cep telefonunuzla, ister tabletinizle, ister web kameranızla, ister kibrit kutusuyla, ister cep çakısıyla çekin. Videonun bir çözünürlük sınırlaması yoktur. Paşa gönlünüz bilir.
4. Videoyu dilerseniz Vine, instagram gibi araçlarla çekebilirsiniz, bize koymaz! Veya çektiğiniz videoyu istediğiniz video paylaşım sitesine yükleyebilirsiniz, o da bize koymaz!
5. Videonuzu tasarladınız, çektiniz, yüklediniz. Şimdi en önemli yere geldik. Videonuzu bize ulaştırmak için, içinde @multiplayer_tv ve #pattlatmakgerek ile videonuzun linkinin olduğu bir tweet atın.
6. Unutmayın. Attığınız tweet içerisinde 3 şey mutlaka olmalı. 1) @mutiplayer_tv 2) #pattlatmakgerek 3) videonuzun linki
7. Kampanyaya istediğiniz kadar video ile katılabilirsiniz. Ancak aynı videoyu birden fazla kere tweetleyemezsiniz.
8. Lütfen #pattlatmakgerek kelimesinde İKİ T olduğunu unutmayalım. 🙂

Değerlendirme Nasıl Yapılacak?

7-8 Haziran ve 13-14 Haziran tarihlerinde Multiplayer Live üzerinden her hafta 10 kişiye toplam 64.500 RP verilecek. Bu RP’leri kazanma şansı elde etmeniz için yukarıda açıkladığımız şekilde videonuzu çekip, tweetlemeniz yeterli. Tweetler arasından 20 tane çekilecek ve sahipleri 6.450’şer RP kazanacak. Çekilişin saat kaçta yapılacağını öğrenmek için yayın akışımızı takip edin.
Büyük ödüllerimiz olan PS4 ve PS3 ise 15 Haziran Pazar akşamı verilecek. Kazanan video belirlemek için öncelikle Multiplayer ekibi arasında bir değerlendirme yapılacak. Ardından Murat “Ejderha” Sönmez ve Tuna “Pintipanda” Akşen’den oluşan jüri kazanan videoları belirleyecek.

Videolarınızı şimdi, şu anda hemen çekip, tweetlemeye başlayabilirsiniz.