7 Aralık Cumartesi günü yaklaştıkça Multiplayer Live heyecanımız artıyor! Heyecanımızla aynı oranda yayın günü vereceğimiz hediyeler de artıyor! Yayın günü Logitech hediyelerinin yanı sıra, izleyicilerimiz arasından 50 kişi 20 TL’lik MangırKart kazanma şansına sahip olacak. Yani 24 saat içerisinde toplamda 1.000 TL’lik MangırKart dağıtacağız.

MangırKart internet alışverişlerinde para yerine geçen bir kart. Pek çok oyunda, alışveriş sitesinde kullanılabilir. Ödeme yapmak için kredi kartına, banka hesabına gerek yok. Kart ile birlikte gelen pin kodunu kullanmak yeterli. MangırKart ile ilgili daha fazla bilgiyi buradan alabilirsiniz.

mangırkart

Multiplayer Live duyurusuna buradan, yayına katılacak olan yayıncılara buradan, yayın günü verilecek Logitech hediyelerine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Multiplayer Live 24 saat sürecek ilk yayınını Türkiye’nin en iyi gaming merkezi Game Ekstra’da gerçekleştirecek ve yayın Twitch ortaklığı ile sitemizden yayınlanacaktır. 7 Aralık saat 12.00’da tüm oyun severleri bekliyoruz!