7 Aralık Cumartesi saat 12.00’da başlayıp 8 Aralık Pazar saat 12.00’a kadar süren ve 15’ten fazla yayıncının 24 saat oyun oynadığı Multiplayer Live hem oyunculardan, hem Türk oyun sektöründen, hem de yabancı oyun sektöründen büyük ilgi gördü.

İlgi öylesine büyüktü ki #multiplayerlive hashtag’ı Twitter Trend Topic listesinde hem dünya sıralamasından hem de Türkiye sıralamasından saatlerce inmedi. Saat 22.15’te Türkiye TT listesine giren Multiplayer Live, saat 23.00 olduğunda dünya TT sıralamasında 3. sıraya yerleşmişti.

mp-tt

Multiplayer Live 24 saatlik yayını sırasında 153.000 tekil kişi tarafından toplam 260.656 kez izlendi. Toplam izlenme saati 30.581 olurken, izleyiciler 167.280 adet chat mesajı attılar. 24 saat süren yayın anlık olarak ortalama 1.294 kişi tarafından izlendi. Twitter’da yaklaşın 14 saat TT’de kalan #multiplayerlive hashtag’i ise tahminen 2.5 milyon kişi tarafından görüldü.

Bu rakamlardan sonra sanırım daha fazla söze gerek yoktur. Bizi Multiplayer Live’ın bu ilk gününde yalnız bırakmayan bütün izleyicilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz. Fakat unutmayın, bu sadece başlangıçtı. Önümüzdeki hafta sonundan itibaren her Cumartesi 16, her Pazar 6 saat olmak üzere yayınlarımız devam edecek. Gözünüz bizde olsun!

5 Comments

 • Nicklaus dedi ki:

  Bu gurur hepimizin.. Çok teşekkürler, hepinize teker teker.. Mesele 38 bin rp değil, Mesele izlenmek vs vs değil ! Belki çoğu kişi rp için yazdı etti, Ama şu başarıya bakarmısınız ? İlk defa türk bir gamer sitesi WTT ( World Trend Topic) oluyor.. Bunu lionel messisi, ronaldosu, kaleci casillası, demet akalını herkes gördü yahu. Şu başarıya bakın, Verdikleri RP’ye değil. Emeklerine bakın, uyumadıklarına, çalıştıklarına.. Hepinizi teker teker tebrik ediyorum, Devamını bekliyor, desteğimi esirgemiyorum.

 • berkmendi dedi ki:

  Sizleri Çok Çok Tebrik Ediyorum. Mesele RP Olsada Belki Bu Başarı İnanılmaz. Biz Cnnde Ve Haftasonları Live’da Her Yerde Takip Etmeye Devam Edeceğiz ! .. Başarılarınız Devamını Dilerim.

 • SerqKan dedi ki:

  Ses duyurulma başarısı kazanıldı. (Steam) 😀 Tebrikler.

 • asrffds dedi ki:

  murat sönmez ile onur kaya’nın twitch tv yayınının tekrarını yüklersenseniz çok sevinirim.

 • Murat sönmez dedi ki:

  Teşekkür ederiz arkadaşlar. 150 bin kişi… 🙂