Efsane dövüş oyunu Mortal Kombat serisinin 11. oyunu 23 Nisanda yayınlanacak. Çıkmasına sayılı günler kala bir çok ayrıntıda yayınlanıyor. Şimdide LiveAction olarak hazırlanan TV reklamında Scorpion ve Kitana karakterlerini görüyoruz. 

Konu olarak Mortal Kombat X oyununun kaldığı yerden devam edecek olan Mortal Kombat 11, serinin  en büyük dövüşçü kadrosuna sahip olan oyun olacak. Köklü karakterlerin geri dönecek oluşlarının yanı sıra ilk defa bu oyunda göreceğimiz Geras, The Kollector ve Cetrion gibi karakterlerde oyunu ilgi çekici kılıyor. Aşağıdan izleyebileceğiniz televizyon reklamını, esasında Kitana karakterinin Mortal Kombat 11 ile geri döneceğinin ilanı olarak da görebiliriz. Bildiğiniz gibi bu karakterin varlığından daha önceden yaşanan başarım sızıntısı ile haberdar olmuştuk. 

Oyun 23 Nisanda PS4,XB1 ve PC için eş zamanlı yayınlanacak. Steam Ön Sipariş fiyatı ise 102 TL gibi oldukça uygun bir fiyattan satılıyor. Ön sipariş ile Mortal Kombat 11 de oynayabileceğiniz Shao Khan karakteri veriliyor.