Kojima Productions’ın ünlü aksiyon-macera türündeki Metal Gear Solid serisinin son oyunu olan MGS: Ground Zeroes bildiğiniz üzere kısa oluşuyla çok eleştirilmişti. Asıl oyun olan MGS 5: The Phantom Pain’e giriş niteliğindeki oyun bu açıdan olumsuz yorumlar almıştı. MGS 5: The Phantom Pain’den gelecek yeni haberleri bekleyenlere bu defa güzel bir videomuz var…

Hideo Kojima’nın efsane serisinin 5. ana oyunu olacak MGS 5: The Phantom Pain’den bugün yeni bir oynanış videosu paylaşıldı. Kojima’nın katıldığı bir Japon Tv şovunda PS4 üzerinde oynanan oyun oldukça ilgi çekici duruyor. Açık dünya oynanışıyla çok geniş bir harita vaad eden oyun bu açıdan da heyecan verici. Yeni yayınlanan videonun resmi bir tanıtım videosu olmadığını hatırlatalım. Fox Engine oyun motoruyla geliştirilen MGS 5: The Phantom Pain; PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One için 2015 yılı içinde beğenimize sunulacak, iyi oyunlar.

Sonunda Hideo Kojima’yı göreceğiniz MGS 5: The Phantom Pain’in yeni oynanış videosu aşağıda izlemenizi beklemekte, iyi seyirler. (Bir de en güzel yerinde bitmeseydi!)