HABERLER

Mafia 3’te Yer Alabilmesi Muhtemel Karakterlerin Detayları Açığa Çıktı!

By 12 Mart 2014 Haziran 6th, 2018 No Comments

Oyunda yer alacak karakterler için aktör taramasına başlanıldı. Karakterlerin detaylarına göre başvuruları yapan aktörler değerlendirmelere alınacak. 1 Nisan’da başlaması planlanan çalışma için seçilen aktörler, ses, hareket yakalama ve yüz taramasından geçirilecek. İşte Mafia 3’te yer alabilmesi muhtemel 3 karakterin hikayeleri ve özellikleri;
Mafia 3
Franklin; Louisiana doğumlu bir melez. Afrikalı Kafkas/ Amerikan. 20’li yaşların erken döneminde. 1.80 boylarında geniş vücutlu. Savaştan sonra suç işlemelerin büyük oranda ön plana çıktığı, ırksal olarak ayrılan şehrin Güney bölgesinde yaşayan bir yetim. Franklin beyaz ve siyah toplum çatışmasına dışarıdan katılmış olup adına aile dediği unsurlara şiddetle sadık biri. O sokaklardan gelen güçlü ve akıllı biri. Disiplinli ve heybetli ve kendine olan güvenini henüz kaybetmemiştir. Franklin ne pahasına olursa olsun kendisine verilen işi yerine getirmesini bilen biridir. Bu rolü almak isteyen aktörlerin Louisiana aksanına sahip olması gerekmektedir.
Tony; Louisiana doğumlu bir İtalyan. Temiz giyinimli ve bakımlıdır. 30’lu yaşların erken döneminde. Fiziksel olarak ince yapıdadır. Spor bahis işinde çalışır ve istatistik konularda bir dehadır. Tony bilinen tipik bir gangster değildir. Organize ve titizdir. Tony numaralara ve karlara insanlardan daha fazla güvenir. Tony sosyal açıdan beceriksiz ve sessiz görünür ama gerçekte onun değerlerini hiçe sayanlara karşı kapasitesinin üstünde şiddet gösterir. Tony insanlardan asla korkmaz sadece onları anlamaz ve sevmez. Başvuracak aktörün İtalyan aksanı olmalı ve Güney karakterine bürünebilmeli.
Mickey; Louisiana doğumlu bir İtalyan. Ergenliğe geç girmiş 20’li yaşların başında biri. Ortalama bir fiziğe sahip. Ağzıyla iş yapmayı seven genç bir sokak dolandırıcısıdır. Mickey sokaklarda büyük konuşmalarıyla tanınır. Kendisini zora sokacak durumlar olsa bile asla geri adım atmaz. Her defasında kredilerini büyük işler için kullanan Mickey başına daha da büyük sorunlar açması gibi kötü bir huyu vardır. Böyle durumlarda korkmuş bir genç görüntüsüne bürünür. Başvuracak aktörün İtalyan aksanı olmalı ve Güney karakterine bürünebilmeli.
Mafia 3
Ağustos 2012 yılında 2K Czech, yeni nesil konsollar için Mafia 3 geliştirmenin yanısıra PC’ye geleceği de rivayetler arasındaydı. Take-Two, Ocak 2014’te Prag merkezli stüdyosunu kapattı. Personellerle birlikte Brno veya California’ya taşınmayı planlıyorlar.