Ünlü yönetmen Guy Ritchie dinamik tarzını, epik, aksiyon-macera filmi “Kral Arthur : Kılıç Efsanesi” ile birleştiriyor. Filmin başrolünde Charlie Hunnam yer alıyor. Film Kral Arthur’un ikonik kılıcı Excalibur’un efsanesini ve Arthur’un sokaklardan, tahta yolculuğunu konu alıyor.

Hunnam (FX’te “Sons of Anarchy”) ve Oscar adayı Law (“Cold Mountain,” “The Talented Mr. Ripley”) ile birlikte filmin diğer oyuncuları; Astrid Bergès-Frisbey (“Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides”) Mage rolünde; Oscar adayı Djimon Hounsou (“Blood Diamond,” “In America”) Bedivere rolünde; Aidan Gillen (HBO’nun “Game of Thrones”) Goosefat Bill rolünde; ve  Eric Bana (“Star Trek”) Arthur’un babası kral Uther Pendrago rolünde yer alıyorlar.

Warner Bros. Pictures ve Village Roadshow Pictures sizleri Kral Arthur : Kılıç Efsanesi filminin Özel Gösterimine davet ediyor!

Ülkemizde 12 Mayıs 2017 tarihinde vizyona girecek olan Kral Arthur : Kılıç Efsanesi filminin özel gösterimi için 5 adet çift kişilik bilet hediye ediyoruz!

10 Mayıs 2017 tarihinde İstanbul Avrupa yakasında gerçekleşecek özel gösterimde filmi herkesten önce bizlerle birlikte izlemek istiyorsanız;

Bu gönderiyi beğenip, paylaşın ve filmle ilgili beklentilerinizi yorum atın;

Çift kişilik biletlerden birini kazanma şansı yakalayın!

Son katılım tarihi 8 Mayıs 2017. 

Kazanan arkadaşlarımızla 9 Mayıs 2017 tarihinde Facebook üzerinden iletişime geçecek ve detayları paylaşacağız.

Uyarı: Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Özel Gösterimi Warner Bros. Pictures ve Village Roadshow Pictures izniyle düzenlenmektedir. Tüm hakları saklıdır. Davetiyeler hediyedir para ile satılamaz. Gösterimlerde lütfen kayıt cihazı kullanmayınız ve telefonlarınızı kapalı tutunuz.

© 2017 Warner Bros. Ent. Tüm Hakları Saklıdır.”

Buradan çekilişe katılarak bilet kazanma şansı yakalayabilirsiniz:

Ülkemizde 12 Mayıs 2017 tarihinde vizyona girecek olan Kral Arthur : Kılıç Efsanesi filminin özel gösterimi için 5 adet…

Multiplayer paylaştı: 2 Mayıs 2017 Salı