TheWrap, Marvel’den konuyla ilgili herhangi bir teyit almamış olsa da Johnson’ın bu imrendiren rol için düşünüldüğü bilgisine ulaşmış.

Quicksilver, yönetmen Joss Whedon’ın devam filmi için tanıttığı iki yeni karakterden biri, diğeri ise Scarlet Witch. Bu yeni karakterler, yasal hakları 20th Century Fox’a ait olan Magneto’nun ikiz çocukları olarak karşımıza çıkacaklar.

Quicksilver karakterinin hakları ise Marvel ve Fox tarafından paylaşılıyor; Bryan Singer en son, Johnson’ın “Kick-Ass” filminde yardımıcı oyuncu olarak yer alan Evan Peters’a 20th Century Fox’ın “X-Men: Days of Future Past” filminde Quicksilver olarak rol vermişti.

Aaron-Taylor-Johnson

DC Comics karakteri The Flash gibi Quicksilver da aynen, büyük bir hızla Hollywood’ın en “hızlı” genç aktörleri arasında yerini alan Taylor-Johnson’a yakışacak şekilde insanüstü hıza sahip bir karakter. Çok fazla talep gören bir oyuncu olmasından dolayı Taylor-Johnson, “Avengers 2” ile ilgili potansiyel iş programı sorununun üstesinden gelmek zorunda kalacak gibi görünüyor.

Marvel’in “The Avengers 2”deki Iron Man rolünü yeniden canlandrıması adına Robert Downey Jr.’la olan görüşmeleri hala devam ediyor. Thor rolüyle Chris Hemsworth, Captain America rolüyle Chris Evans, Hulk rolüyle Mark Rufallo ve Hawkeye rolüyle Jeremy Renner’ın filmde yer alması bekleniyor.

Oliver Stone’un “Savages” ve “Anna Karenina” filmlerinde izlediğimiz Taylor-Johnson’ı yakında “Kick-Ass 2”de izleyeceğiz. Genç oyuncu şu anda Legendary Pictures için “Godzilla”yı çekiyor.

Taylor-Johnson, WME, Hamilton Hodell, Brillstein Entertainment Partners ve avukat David Weber tarafından temsil ediliyor.