Barcelona’da gerçekleştirilen Wild Card All-Star etkinliğinde ilk gün karşılaşmaları dün tamamlandı. İlk gün karşılaşmaları neticesinde Türkiye Ligi All-Star ekibi çıktığı karşılaşmadan galibiyet ile ayrılmayı başardı.

Kuzey Latin Amerika Ligi All-Star takımı olan LAN All-Star ekibiyle karşılaşan TCL All-Star takımımız, baştan sonra üstün götürdüğü karşılaşmayı kazanmayı başardı ve yer aldığı Team Fire’a bir puan kazandırdı. All-Star takımımız bugün oynanacak ikinci gün karşılaşmalarında iki maça çıkacak.

Günün ilk karşılaşmasında Okyanusya All-Star takımına karşı mücadele verecek olan temsilcilerimiz, günün beşinci karşılaşmasında Bağımsız Devletler Topluluğu ekibi olan LCL All-Star’a karşı vadiye çıkacak.

Dün gerçekleştirilen 1v1 mücadelelerinde ise Japonya Ligi LJL All-Star, Kuzey Latin Amerika Ligi LAN’ı 3-2 yenerek bir puanı hanesine yazdırdı. Tüm karşılaşmalar tamamlandıktan sonra Fire ile Ice arasında kazanan tarafın ilk üçü, kaybeden tarafın lideriyle birlikte Yarı Finaller’e yükselecek.

Yarı Final karşılaşmaları sonrasında takımlar Barcelona’da düzenlenecek olan ASE 2016’ya katılmak için mücadele edecek. İşte ilk günün toplu sonuçları ve ikinci günün programı şu şekilde;

IWCA İlk Gün Sonuçlaı ve İkinci Gün Programı

IWCA 2016 İlk Gün Sonuçlaı ve İkinci Gün Programı

IWCA 2016 1v1 İlk Gün Sonuçları

IWCA 2016 1v1 İlk Gün Sonuçları

IWCA 2016 Puan Durumu

IWCA 2016 Puan Durumu