Steam Kasım ayı indirimleri kapsamında İninal kart üye işyerlerinde harcama yapan İninal kart kullanıcıları, işlem başına tek seferde yaptıkları 50TL ve üzeri harcamalarında 15TL’ye kadar geri ödeme şansı kazanıyor. Steam alışverişlerinize 10TL, ininal üye işyeri harcamalarınıza 15TL geri ödeme şansı kazanacaksınız. Kampanya şartlarında belirtilen üye işyerlerimizden Steam Cüzdan kodu satın alarak 15TL kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

Kampanya Şartları

1- Kampanya, Steam indirimleri tarihlerinde geçerli olacaktır. 

2- Kampanya tarihleri arasında ininal üye işyerlerinden (Bynogame,Gamesultan,MTCGame,Perdigital,Oyun Hizmetleri,Turkpin,Yedioyun) harcama yapanlar 15TL; Steam üzerinden direkt harcama yapanlar 10 TL geri ödeme şansı kazanacaktır.

3- Kampanya kapsamında tek seferde yapılacak her 50 TL ve üzeri harcama için 1 çekiliş hakkı verilecektir. 

4- Kampanya kapsamında kazanan kişilerin hediye bakiye tutarları, işlem yaptıkları ininal kartlarına yüklenecektir. Kart limitleriyle ilgili sorun olmasından dolayı kullanıcılar sorumludur. Geri ödemeler işlem yapılan kart dışında başka bir ininal karta yüklenmeyecektir.

5- Kampanya 1000 kişi ile sınırlıdır. Kazanan kullanıcılara SMS ya da e-posta ile iletişim yapılacaktır. 

6- Bir kişi en fazla 15TL hediye bakiye kazanma şansına sahip olacaktır.

7- Kampanyaya sadece kişiselleştirilmiş (Aktifleştirilmiş) ininal kart sahipleri katılabileceklerdir. Kişiselleştirilmemiş (Aktifleştirilmemiş) ininal kart sahipleri kampanyaya katılmış olsalar dahi ikramiye kazanamayacaklardır. 

8- ininal herhangi bir zamanda yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.

9- Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

steam-2