Playstation 4’ün beklenen oyunu inFamous Second Son canlı yayınında 3. Hafta!

Murat Sönmez ve Onur Kaya tarafından yapılan ilk 2 canlı yayında Seattle şehrine ulaştık ve elde ettiğimiz güç ile şehrin sokaklarında fırtına gibi esmeye başladık. Oyunun görsel olarak oldukça iyi olduğunu ve yeni nesil beklentileri karşıladığını söylememiz lazım. Özellikle yakın plandaki görsellik bizi bizden aldı ve hayret nidaları atmamıza neden oldu. Oyunun Türkçe seslendirmesi de bizden tam not aldı.

Cumartesi günü yaptığımız canlı yayını izleme fırsatı bulamadıysanız aşağıdan izlemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü 5 Nisan Cumartesi gecesi saat 23.00’da oyuna kaldığımız yerden devam edeceğiz! Üstelik bu sefer de iki kişiye inFamous hediye ediyoruz. Önümüzdeki hafta da hediyelerimiz devam edecek. Hediye kazanmak için yayını buradan seyredin!

inFamous Second Son’da olaylar serinin ikinci oyununun 7 sene sonrasında geçiyor. Kendi halinde, birazda aklı havada bir genç olan Delsin, özel güçlere sahip mahkumların taşındığı bir nakliye aracının kaza yapması sonucu süper güçlere sahip bir kondüit ile karşılaşıyor ve ne olduğunu anlamadan mahkumun gücünü ele geçiriyor. Böylelikle devlet gözünde Bioterorist olan Delsin, kazanın hemen ardından kasabasına saldıran D.U.P ajanlarının peşine düşüyor. Tamamen açık bir dünyada, Seattle şehrinde geçen oyun farklı farklı güçleri ele geçirmemizle birlikte temponun hiç düşmediği bir oyun haline geliyor.