Bu haftaki Humble Haftalık Tekliflerinin teması, Alman yapımlarını kapsayan cinsten. Aşağıda göreceğiniz çok sayıdaki oyunun her biri Alman geliştiriciler tarafından yapılıyor. Ayrıca bu hafta bazı oyunlar sabit bir fiyat üstünde ödeyerek sahip olma usulünden farklı olarak oyuncuların ortalama olarak ödediklerine göre şekilleniyor.

Ortalamanın Altında Ödeyerek Sahip Olabileceğiniz Oyunlar

Beatbuddy: Tale of the Guardians

Beatbuddy isimli karakterimizle el çizimi mekanlarda yoldaşlarımızı ve kendi ölümsüzlüğümüzü kurtarmak üzere bir göreve atılıyoruz.

Spirits

Spirit, rahatlatıcı etkisi olan aksiyon-puzzle türünde dinamik evrenli bir oyun. Sonbahar yaklaşmaktadır ve düşen yaprakların ruhlarını rüzgarın esiş yönünü değiştirerek evlerine yönlendirme işi bize düşmüştür…

The Great Jitters: Pudding Panic

48 level boyunca perili bir evde titreyen jöle olan kahramanımızı, karanlıklardaki yaratıklardan koruyup güvenli bir yere getirmeye çalışıyoruz. Bunu yaparken de pek çok zorlu puzzle’ı çözüyoruz.

Tiny & Big in Grandpa’s Leftovers

2 Boyutlu platform oyunlarından sıkılanlara müjde: Buyrun size bir 3 Boyutlu platform oyunu.

Galaxy on Fire 2 Full HD

İster oyunun hikayesini takip edebileceğiniz isterseniz de kendi hikayenizi ve amaçlarınızı seçip bunları takip edebileceğiniz Galaxy on Fire uzayda geçen başarılı bir oyun.

Crazy Machines 2

Başarılı bir fizik motoru barındıran bu oyunda inşa ederek, yaratıcılığımızı geliştiriyoruz.

The Guild 2 Collection

The Guild 2 başarılı orta çağ hayat simülasyonu olan Europe 1400’ün halefi olan oyun. RPG ve simülasyonun başarılı bir karışımı olan bu oyuna göz atmak isteyebilirsiniz.

Ortalamanın Üstünde Ödeyerek Sahip Olabileceğiniz Oyunlar

Risen

Faranga adasının yeni bir kahramana, yani size ihtiyacı var! Başarılı RPG oyunlarından biri olan Risen’da istediği silahı kullanan bir savaşçı ya da bir büyücü olarak maceraya atılıyoruz.

The Book of Unwritten Tales Digital Deluxe Edition

Savaş tarafından yıpranmış bir dünyada Arkeolojist Mortimer MacGuffin çok güçlü bir kadim nesne bulur. Bu nesneye sahip olan, dünyanın kaderine de hükmedecektir…

Arcania

Güney adalarını saran savaş, nihayet Feshyr adalarına da sıçrar. Köyü yağmalanan sıradan bir köylüyken ipleri elimize alıp kahraman olmak bize düşer…

9 Dolar ve Üstü Ödeyerek Sahip Olabileceğiniz Oyunlar

Giana Sisters: Twisted Bundle

Birbirinin zıttı rüyalara sahip iki kız kardeşin rüyalarında maceraya atılıyor ve bu iki farklı evrende hayatta kalmaya çalışıyoruz.

The Night of the Rabbit: Premium Edition

Kendinizi her şeyin mümkün olduğu ve hiçbir şeyin gözüktüğü gibi olmadığı büyülü bir masalda kaybetmeye hazır mısınız? Genç Jerry’e katılın ve Mousewood’a giden yolda beyaz tavşanı takibe başlayın.