Bu haftaki Humble Haftalık İndirimleri TSG ve Fangamer ortaklığıyla oyunculara sunuluyor.

6 Dolar ve altında ödeyerek sahip olabileceğiniz oyunlar

Thomas Was Alone

Minimalistik bir platform puzzle oyunu olan Thomas Was Alone’da Thomas isimli minik kırmızı bir dikdörtgen olarak oyuna başlıyoruz ve yolculuğumuz sırasında pek çok dikdörtgen arkadaşla karşılaşıyoruz.

Puzzle Bots

Dr Hugo’nun Robot yapma fabrikasında muzırlık peşindeki robotlar olarak gerçeğin peşinde koşuyoruz.

Dustforce

Dünyanın toz toprak ile yozlaştığı bi dönemde akrobatik hademeler olarak iş başa düşüyor ve süpürmeye koyuluyoruz.

VVVVVV

VVVVVV, yazması kadar sinir bozucu bir oyun. 2 boyutlu retro tasarımlı platform oyununda bir noktadan diğerine varmak üzere yola çıkıyoruz ve bol bol da ölüyoruz.

Cave Story+

Cave Story+, Metroidvaniavari 2 boyutlu bir platform oyunu. Dünyayı kurtaracak kahraman olarak keşiflere yelken açıyoruz.

6 Dolar ve daha fazla ödeyerek sahip olabileceğiniz oyunlar

Reus

Doğa anayı kontrol etme gücüne sahip 4 devden biri olarak oynadığımız bu oyunda doğayı şekillendiriyor ve yeni çevreler yaratıyoruz. Dünya kaosa kapılmadan, kendi dengemizi yaratmaya çalışıyoruz.

Limbo

Gelmiş geçmiş en güçlü atmosferlerden birine sahip olan Limbo bir puzzle platform oyunu. Arafta kalmış minik bir çocuk olarak, güzel hazırlanmış puzzlelar ve güçlüklerle dolu agresif bir çevrede yolculuğa çıkıyoruz.

Cthulhu Saves the World

Cthulhu’yu az çok hepimiz tanıyor olsak gerek. Bu oyunda Cthulhu olarak güçlerimiz bir büyücü tarafından mühürlendikten sonra yola çıkıyor ve yolculuğumuzu, dünyayı çılgınlığa boğmak adına nihayete erdirmeye çalışıyoruz.

Mutant Mudds Deluxe

Siz de piksel sevenlerdenseniz, 12 bit aksiyon platform oyunu olan Mutant Mudds Deluxe’e göz atmanızı tavsiye ederim.

Lone Survivor

Binbir farklı türün karışımı olan ve iyi tasarlanmış bir oyun olan Lone Survivor’ın en ağır basan yanı bir hayatta kalma oyunu olması.

Element4I

Deneysel bir platform oyunu olan Element4I, özellikle akıcı ve pürüzsüz bir oynanışa odaklanıyor ve başarılı soundtrack’iyle oyuncuyu kendine bağlayabiliyor.

Teslagrad

2 boyutlu puzzle platform oyunu olan Teslagrad bir takım aksiyon ögeleri de içeriyor ve oyuncuyu manyetizma ve elektromanyetizmayı oyunun ana ögeleri olarak kullanmaya itiyor.