Bu haftaki Humble Haftalık indirimleri açık kaynak olarak geliştirilen 8 oyuna destek olmak için derlenmiş. Oyunlar ise şöyle:

6 Dolar altında ödeyerek sahip olabileceğiniz oyunlar

Magical Diary

Magical Diary’de oyuncuların kendisi yarattığı bir cadıyı canlandırıyoruz ve gittiğimiz büyücülük okulunda yeni büyüleri öğreniyoruz. Bunu yaparken ise seçimlerimize göre olumlu olumsuz pek çok şey başımıza geliyor.

NEO Scavenger

Neo Scavenger henüz erken erişim aşamasında olan sıra tabanlı bir oyun. Amacımız post apokatiptik bir dünyada hayatta kalmaya çalışırken kim olduğumuzu da bulmaya çalışmak.

Offspring Fling!

Offspring Fling! çocuklarını kaybetmiş zavallı bir yaratığın hikayesini anlatıyor. Bize düşen de 100 farklı levelde çocuklarımızı bulmak.

Planet Stronghold

Planet Stronghold bilim kurgu RPG türünde bir oyun. Çaylak bir askeri canlandırdığımız oyunda farkında olmadan kendimizi gezegenin geleceğin etkileyecek kararlar verirken buluyoruz.

6 Dolar ve üstünde ödeyerek sahip olabileceğiniz oyunlar

Incredipede

Incredipede yenilikçi bir puzzle oyunu. Karakterimiz Quozzle ile birlkte uzun süre önce kaybolmuş kız kardeşimizi bulmaya çalışıyoruz.

Anodyne

2 boyutlu puzzle macera türündeki oyunda kendi bilinç altını keşfe çıkmış Young’ı canlandırıyoruz.

Defender’s Quest: Valely of the Forgotten

Defender’s Quest Tower Defense ve RPG türlerini harmanlamış, oldukça stratejik oynanış vadeden bir oyun.

Evoland

Evoland Classic’in devamı niteliğindeki oyun, aksiyon macera türüne başarılı bir örnek. Evoland 3 boyutlu olarak, eklenen yeni oyun mekanikleriyle sunuluyor.