Humble Haftalık Tekliflerinin bu haftaki teması ritm oyunlar. 6 dolar ve üstünde ödeyerek sahip olabileceğimiz toplamda 6 adet oyun var.

6 Dolar altında ödeyerek sahip olabileceğiniz oyunlar

Symphony

Müzik dosyalarınız yozlaşmış durumda ve size şarkılarınızı kurtarmak düşüyor! Ritme göre gelen düşmanları mekiğimiz aracılığıyla yok etmeye çalıştığımız Symphony “Indie Game Challenge” yarışmasında ödül kazanmış bir oyun.

Sequence

Ritm ile rol yapma ögelerinin birleştiği bu oyun, oyunculara yepyeni bir tecrübe sunuyor. Naia isimli karakterimizle bir kulenin üst katlarına tırmanıyoruz.

BIT.TRIP RUNNER

BIT.TRIP RUNNER retro tarzda yapılmış ritm tabanlı bir platform oyunu. Müzik ile senkronize edilmiş 30 farklı leveli, kontrol ettiğimiz karakter ile tamamlamaya çalışıyoruz.

6 Dolar ve Üstünde ödeyerek sahpi olabileceğiniz oyunlar

Audiosurf

Audiosurf, müzik tabanlı bir yarış oyunu ve seçtiğiniz şarkıların hızı, modu, biçimi tamamen oyun tecrübenizi etkiliyor.

Beat Hazard Ultra

Beat Hazard Ultra müzik tabanlı bir arcade oyunu. Seçtiğiniz müzik uzay mekiğinizi güçlendiriyor ve düşman gemileri de buna göre çoğalıyor.

Retro/Grade

Retro/Grade zihin açıcı bir ritm oyunu. Zamanın akışı tersine dönüyor ve biz de kahramanımız Rick Rocket’e zaman/mekan devamlılığını sağlamasında yardımcı oluyoruz.