Bu haftaki Humble haftalık teklifi Devolver tarafından “Adamım! Şu oyunu kesin bir görmen lazım!” temasıyla karşımıza çıkmış durumda. Lafı uzatmadan oyunlara göz atalım.

6 Dolar ve altında ödeyerek sahip olabileceğiniz oyunlar

The Real Texas

Aksiyon macera türündeki The Real Texas, “Zelda: Link to the Past ile Ultima VI birleştirilse nasıl olur?” sorusuna cevap gibi bir oyun. Sıradan bir çiftçi olan karakterimiz Sam, İngiltere’deki tatili sırasında mavi bir portal’dan geçer ve olaylar gelişir…

Cryptic Sea EP

80’lerin arcade/konsol oyunlarından etkilenen üç oyundan oluşan bu oyun nostalji arayanlar için birebir. Oyunun içeriğinde, fizik tabanlı aksiyon puzzle türündeki oyun Volta, bayır aşağı kaykay sürdüğümüz Skate or Don’t ve yarış oyunu Touring Car Legend bulunuyor.

Dungeon Hearts

Strateji ile renk eşleştirilen puzzle oyunlarını harmanlayan Dungeon Hearts türüne ilginç bir yaklaşım sergileyen bir oyun.

6 dolar ve üstünde ödeyerek sahip olabileceğiniz oyunlar

Foul Play

Baron Dashforth isimli bir iblis avcısını bu oyun eskiden atari salonlarında “Mustafalı” diye tabir ettiğimiz ecnebilerin side-scrolling dedikleri türde bir oyun.

Legend of Dungeon

Legend of Dungeon ağır bir biçimde roguelike ögeleri içeren her seferinde rastgele yaratılan zindanlarda maceraya atıldığımız bir aksiyon RPG oyunu.

Krunch (Digital Collector’s Edition)

Krunch reflekslerimizi ölçen ve kaçmak, hayatta kalmak gibi temalar üzerine kurulmuş bir oyun. Oyunda terk edilmiş görünen bir kaleden kaçmaya çalışıyoruz ve açıkçası level tasarımcısı oldukça başarılı bir iş çıkarmış gibi gözüküyor.

10 Dolar ve üstünde ödeyerek sahip olabileceğiniz oyun

Tower of Guns

Tower of Guns, çıtır çerez diyebileceğimiz türden bir oyun. FTL veya Binding of Isaac’in Doom 2 ile harmanlandığını düşünün, işte öyle bir şey… ( Erol Evgin? ) Tower of Guns, hızlı oynanışa sahip ve rastgele seviyelerde koşturduğumuz bir FPS oyunu.