Bu haftaki Humble Bundle indiriminde ünlü youtuber Pew Die Pie’ın seçtiği oyunlar indirime girdi. 6, 10 ve 15 dolar gibi ücretlerle indirime giren toplamda 7 adet oyun var.

6 dolar ve altında ödeyerek sahip olabileceğiniz oyunlar

Surgeon Simulator 2013

Hep bir cerrah olmak istediniz, ancak bu hayalinizi gerçekleştiremediniz mi? Surgeon Simulator 2013 bu hayalinizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Kontrollere alışmanız biraz zor olsa da, bazen bu zorluk eğlenceli anlar yaşamanıza da sebep olabiliyor.

Guacamelee! Gold Edition

Büyülü bir Meksikavari dünyada geçen Guacamelee! platform ve dövüş türlerini harmanlayan bir oyun. Oyunda Juan Aquacate isimli bir çiftçinin, insanüstü güçte bir meksika güreşçisine dönüşüne tanıklık ediyoruz.

QWOP

Android işletim sistemiyle çalışan telefonlarda oynayabileceğiniz bu oyunda, bir atletin koşmasını farklı tuşlara basarak sağlamaya çalışıyorsunuz. Koşmanın bu kadar zor olabileceği, hiç aklınıza gelemiştir…

6 dolar ve üstünde ödeyerek sahip olabileceğiniz oyunlar

SpeedRunners

Erken erişim sistemindeki bu oyun, 4 kişinin co-op olarak oynayabildiği kancaları, power-upları ve interaktif çevreyi içeren bir platform oyunu.

Garry’s Mod

Garry’s Mod hakkında bir şey söylememize gerek var mı? Eğer varsa, Source motoruyla yaratılmış ve yaratıcılığınızı tetikleyen bir oyun olduğunu söylemem yetecektir diye tahmin ediyorum…

 

Garry's Mod10 dolar ve üstünde ödeyerek sahip olabileceğiniz oyun

Probably Archery

Bu oyun Pew Die Pie’ın ne kadar abzürt işler peşinde koşan bir youtube’çu olduğunu ispatlar tarzda… Garip garip görevleri, garip garip kontroller ve hareketler ile tamamlamaya çalıştığımız bir acayip oyun Probably Archery…

15 dolar ve üstünde ödeyerek sahip olabileceğiniz oyun

State of Decay

State of Decay, TPS türünde bir hayatta kalma oyunu. Eğer hayatta kalma oyunları arasında biraz da olsa Walking Dead havasını yakalamak istiyorsanız deneyebilirsiniz. Ancak oyunun single player bir oyun olduğunu göz önünde bulundurun derim.