Merhaba sevgili Multiplayer takipçileri!

Humble Bundle‘ın bu hafta indirime soktuğu oyunlara kısa bir bakış atacağız. Yine istediğimiz ücreti ödeyerek satın alacağımız oyun pakedi 6 dolar altı ödemelerimiz için 5 adet, 6 dolar veya üstü ödemeyi tercih ettiğimizde ise 8 adet oyun içeriyor. Bu haftaki oyunlar ise Codemaster oyunları.

Oyunları incelemeye geçmeden evvel bu indirimin 6 şubat saat 21.00’a kadar devam edeceğini hatırlatalım.

Overlord ve Overlord: Raising Hell (DLC)

Overlord, fantastik bir aksiyon macera oyunu. Emrinize amade olan 4 farklı minionu savaşta komuta ederek yeni topraklar fethediyor ve kendi Dark Tower’ımızı inşa ediyoruz. Paket ile beraber gelen Raising Hell DLC’si de pastanın çileği oluyor ve yeni leveller ile beraber oyuna mizah ögeleri ekliyor. Klasik fantastik hikaye ve karakterlere bolca gönderme bulabildiğiniz oyuna 7 adet online multiplayer haritası da ekleniyor.

Operation Flashpoint: Red River ve Operation Flashpoint: Dragon Rising

Uzun zamandır taktiksel askeri simülasyon oyunları arasındaki yerini istikrarlı biçimde koruyan Operation Flashpoint serisi Red River ile Afganistan ve Çin arasındaki, Dragon Rising ise Rusya ve Çin arasındaki çatışmaları konu alıyor.

Operation Flashpoint, Call of Duty serilerindekine benzer respawn olup yaldır yaldır koşanın değil; akıllı, dikkatli ve sabırlı oynayanın kazandığı bir oyun. Ayrıca Dragon Rising 4 kişinin oynadığı yeni bir Online Co-op’u da oyuncuya sunuyor.

Rise of the Argonauts

Rise of the Argonauts, Antik Yunan döneminde geçen bir aksioyn RPG oyunu. Oyunda Iolcus’un kralı Jason rolünü üstleniyoruz ve mitolojik rakipler ve yaratıklara karşı amansız bir savaşta Herkül, Achilles gibi ünlü karakterle yan yana çarpışma fırsatı buluyoruz. Yunan mitolojisiyle bezenmiş olan bu oyunda Argonotların peşinde olduğu Altın Post arayışımız sırasında, karakterimiz Jason’ın savaşçı kraldan, tanrıların kutsadığı bir kahramana dönüşmesine de tanık oluyoruz.

6 Dolar Üstünde Ödediğimizde Sahip Olduğumuz Oyunlar:

Dirt Showdown ve Dirt 3

Ünlü yarış oyunu serisi Dirt’ün iki oyununa da sahip olabiliyoruz. Çamur, ter ve vites vaat eden çok sayıda yarış aracı, pist ve eğlenceli oyun modlarını barındırıyor. Araç kontrollerini tercihinize göre ayarlayıp, kariyer modlarında başarıyı arayabileceğiniz gibi daha rahat oyun modlarında zaman da geçirebilirsiniz.

Overlord 2

Yukarıda bahsettiğimiz Overlord serisinin devam oyunu olan Overlord 2 ile karanlık tarafa hizmet eden bir Overlord olarak kariyerimize devam ediyoruz. Her zamankinden daha da itaatkâr olarak geri dönen minionlarımız artık kurt gibi binek hayvanlarına binerek daha da ölümcül olabiliyorlar. Ayrıca çevrede yarattığımız tahribat, artık gözle görülür ve kalıcı.