HABERLER

Her Nesile Farklı Assassin’s Creed Oyunu Gelebilir

By 22 Aralık 2013 Haziran 7th, 2018 One Comment

Call of Duty ile seri üretim konusunda yarışan Assassin’s Creed serisi için her gün ilginç açıklamalar geliyor. Önce online bir Assassin’s Creed oyunu üzerinde çalışıldığı belirtilirken bu sefer çıkan söylenti her nesile farklı bir oyunun gelebileceği yönünde.

Bir dergiye konuşan Ubisoft Sofia yetkilisi Momchil Valentinov Gindyanov bir yıl içinde birden fazla Assassin’s Creed oyunu görebileceğimizi belirtmiş. Bu açıklama üzerine üretilen yeni senaryo ise oyunun nesillere göre farklı hazırlanacak olması. Burdan yola çıkarsak yeni nesile The Division ve The Crew tarzı online altyapılı bir Assassin’s Creed oyunu görebilme ihtimalimiz yüksek.

PS3 ve Xbox 360 için ise şu anki mekanikler ile Assassin’s Creed oyunları devam edebilir görünüyor. Tabi önemli soru PC bu işin neresinde olacak. Yeni nesil Assassin’s Creed oyunlarını PC’de görebilecekmiyiz,yoksa bunlar konsollar özelinde mi kalacak. Fazla beklemeden bunlar ortaya çıkacak. Malum artık bir yılda birden fazla Assassin’s Creed oyunu bizi bekliyor gibi.

AssassinsCreed

One Comment

  • okinkurt dedi ki:

    Bir seri tuttumu sinekten yağ çıkarmak gibi habire oyun çıkartıyorlar artık yalama oldu hepsi bu şekilde kalitede düşüyor cod serisinde olduğu gibi bence yanlış ..