25 Nisan’da başlayacak olan Dünya Şampiyonasını Twitch üzerinden seyredenler bedava Hearthstone kart paketleri kazanma fırsatı yakalayacaklar

Hearthstone Championship Tour 2019 Dünya Şampiyonası, 25 Nisan‘da Amerika, Asya Pasifik, Çin ve Avrupa‘nın en iyi 16 Hearthstone oyuncusuyla Taipei‘de başlayacak. Şampiyonluk turnuvasında yer alan yarışmacılar Hearthstone 2019 Dünya Şampiyonu olmak ve 1.000.000$ değerindeki toplam ödül havuzundan pay alabilmek için kıyasıya mücadele edecekler.

Şampiyonunu Seç Ödülleri Kap!

Şampiyonunu Seç (Choose Your Champion) etkinliği 2019 Dünya Şampiyonası‘nda da gerçekleşecek. Şampiyonunu Seç etkinliği kapsamında yapılacak şey aslında epey basit. Şampiyonadaki 16 yarışmacı arasından favorimizi belirleyeceğiz ve onlar maç kazandıkça biz de bedava Hearthstone kart paketleri kazanacağız.

Favori yarışmacınızı belirlemek için tıklayın.

Oyuncular, linki takip edip yarışmadaki favorilerini belirleyerek bile 1 adet bedava Rastakhan’s Rumble paketi kazanacaklar. Seçilen yarışmacı her maç kazandığında yeni bir bedava kart paketi Hearthstone hesabınıza eklenecek. Kazandığımız hediye paketleri, turnuva bittikten bir hafta sonra hesabımıza tanımlanacak. Son olarak, bu fırsattan yararlanabilmek için  25 Nisan sabah 04:30’a kadar favori yarışmacınızı yukarıda verilen linkten belirlemeniz gerekiyor.

Twitch Hediyeleri Kazanma Fırsatı

Bedava kart paketi kazanmak için tek yol favori belirlemek değil. HCT 2019 Dünya Şampiyonası‘nı Twitch üzerinden seyredenler de kart paketleri kazanma şansı elde edecekler. Aşağıda belirtilen tarih ve saatlerde Twitch üzerinden en az 4 saat boyunca yayını izleyenler, 1 adet Rise of Shadows kart paketi kazanacaklar. Ayrıca her saat seyirciler arasından rastgele seçilecek 1500 şanslı kişi 1 adet bedava Klasik (Classic) kart paketi kazanacak.

Twitch paketlerini kazanabileceğimiz tarih ve saatler şöyle:

  • 25 Nisan, 05:00-13:00
  • 26 Nisan, 05:00-13:00
  • 27 Nisan, 05:00-13:00
  • 28 Nisan, 05:00-13:00

Aşağıdaki kanallar üzerinden yarışmayı takip ederek hediyeleri kazanabileceğiz:

Battle.net Hesabınızı Twitch Hesabınıza Bağlayın

Hediyeleri kazanma şansı elde etmeden önce Twitch.tv hesabınızla Blizzard Battle.net hesabınızı birbirine bağlamanız gerekiyor. Bunun için izlemeniz gereken adımlar şöyle:

  • Twitch.tv hesabınıza giriş yapın ya da yeni bir hesap yaratın
  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan hesap adınıza tıklayın ve açılan menüden Ayarlar’ı seçin
  • Üstte yan yana gördüğünüz seçenekler arasından Bağlantılar’a tıklayın
  • Bağlantılar arasında Battle.net’i bulun ve bir bölge seçtikten sonra Bağlan butonuna tıklayın
  • Hesaplarınızı bağlarken ödülleri kazanmak istediğiniz hesabınıza giriş yaptığınızdan emin olunTwitch ödülleriyle ilgili resmi kuralları buradan okuyabilirsiniz. Ayrıca HCT 2019 Dünya Şampiyonası sayfamızı, TwitterFacebookYouTube hesaplarımızı ve Twitch.tv/PlayHearthstone adresindeki canlı yayın boyunca #HCTWorldChampionship hashtag’ini takip etmeyi unutmayın.