HABERLER

GTA Online Sevgililer Günü Özel Güncellemesi Geliyor!

By 12 Şubat 2014 Haziran 7th, 2018 No Comments

actual_1391814603_11-02

Rockstar, 14 Şubat Cuma günü tüm dünyada kutlanacak olan Sevgililer Günü’nde GTA Online’ı unutmuyor! Bu cuma günü, GTA Online’a Valentine’s Day Massacre Special adında Sevgililer Günü’ne özel ücretsiz bir DLC güncellemesi gelecek. Güncellemede, hem Story Mode’da hem de GTA Online’da Sevgililer Günü temalı pek çok içerik oyuncuları bekliyor.

YENİ SİLAH: GUSENBERG SWEEPER

Hiçbir şey, Gusenberg Sweeper makineli silahın ahşap kaplaması kadar sıcak ve çelik namlusu kadar soğuk bir “Seni seviyorum” diyemez. Öyleyse bu cuma günü GTA Online’daki herhangi bir Ammu-Nation dükkânından Thompson 1928 benzeri bir makineli tüfek olan Gusenberg Sweeper’ınızı temin etmeyi unutmayın! (Hikâye modunda ise bu silah, iki dolu şarjörle birlikte her karakterin cephanesine otomatik olarak kaydolacak. Mermileri Ammu-Nation’dan satın alınabilecek.)

YENİ ARAÇ: ALBANY ROOSEVELT

Güncellemede gelecek olan klasik araç Albany Roosevelt ile birlikte tüm şehri aşk kırmızısına boyayın… Bu 1920’lerin zırhlı limuzini, klasik gangsterler ve onların sevgilileri için harika bir seçenek. Roosevelt ile rakiplerinize meydan okumak için sürücü koltuğuna oturun ve yanınıza çete arkadaşlarınızı alıp gerçek bir klasik mafya elemanı edasıyla drive-by yapın! Bu aracı oyunun hikâye modunda sahip olduğunuz garajda bulabilecek, GTA Online’da ise oyun içindeki legendarymotorsport.net internet sitesinden ücretsiz olarak satın alabileceksiniz.

YENİ KIYAFETLER

Baylar için kruvaze takım elbiseleri, bayanlar için ise 1920’lerin flapper elbiseleri, ya da seksi iç çamaşırları ve yeni maskeli balo maske çeşitleri şıklığınızı korumak için yeni güncellemede sizleri bekliyor. Ayrıca yeni ilginç tişörtler, şapkalar ve fazlası Los Santos boyunca giyim mağazalarında olacak. Sadece bayanlar için özel olarak kuaförlerde yeni Flapper Bob saç modeli de yerini alacak.

10 YENİ İŞ

Yeni güncelleme ayrıca GTA Online’ın dünyasına yeni Deathmatch’ler, bir yeni Parachute Jump modu ve atlayış noktası, deniz ve bisiklet yarışları dahil olmak üzere 10 adet yeni iş getiriyor.

Güncellemedeki içerikler, bu cuma gününden itibaren kısıtlı süre içinde yer alacak, ancak sahip olduğunuz araç, silah ve kıyafetler bundan sonra oyununuzda yerini her daim koruyacak. Rockstar ayrıca yakın zamanda Dangerous Business adında yeni bir paketin geleceğini de duyurdu. Öte yandan Online Heist (banka soygunları), yeni Creator genişleme paketi ve daha fazlası hakkında kısa zamanda bilgilerin geleceği de belirtiliyor. O zamana dek, bu cuma günü Valentine’s Day Massacre Special paketiyle sevdiğiniz kişiyle birlikte Sevgililer Günü’nün tadını çıkarın. Görünüşe bakılırsa “âşık oyuncular”ı oldukça romantik, klasik ve tabii ki kanlı bir 14 Şubat bekliyor!