Stage 2 şampiyonu XBOX tarafından NR7 oldu.  PS4 ve XBOX platformlarının yarı maçlarıyla başlayan turnuva da yarı finale kalan isimler PS4: QLASH Crazy vs Hashtag Harry / SPQR Paulo Neto vs Roma Damie, XBOX: Fnatic Tekkz vs NRaseck NR7 / Netshoes Vini vs R10 Gabrielpn oldu.

Crazy vs Harry karşılaşmasında oynanılan iki maçta toplam 4-1’lik skor ile Crazy PS4 finaline adını yazdıran ilk isim oldu. Ardından Paulo Neto vs damie karşılaşmasının iki maçında toplam 2-0’lık skor ile PS4 finalinin son ismi Paulo Neto oldu. Final karşılaşmasının ilk maçında 1-0 skoru galip gelen Crazy, ikinci maçı da 0-0 bitirerek PS4 şampiyonu oldu.

XBOX tarafında ise Stage 1 şampiyonu olan Fnatic Tekkz ile karşılaşan NRaseck NR7 büyük bir şaşkınlık yarattı. Şampiyon olan Tekkz‘i adeta yok eden NR7 ilk maçı 2-1 önde, ikinci maçta sahayı domine ederek 4-1 ve toplamda 6-2’lik skor ile finale geçen isim oldu. Son yarı final karşılaşması olan Netshoes Vini vs R10 Gabrielpn’de ilk maç skorsuz geçiyor. İkinci maçta 1-0’lık skor elde eden Vini, XBOX finallerine adını yazdırıyor. Final karşılaşmasının ilk maçında Vini süpriz bir şekilde 1-0’lık bir skorlar galip gelse de, ikinci maçta NR7‘nin aldığı 2-0’lık galibiyet ile turnuvaya veda etti. XBOX tarafındaki şampiyon NR7 oldu.

NR7 vs Crazy büyük finalinde oynanan iki maçta da 1-0’lık skorla galip gelen NR7 turnuvanın şampiyonu oldu ve 50.000 dolarlık payını ödül havuzundan aldı.