Xbox One ve PC platformlarında yer alan Forza Horizon serisi için, artık yeni bir platform mevcut. Forza Street adındaki mobil yarış oyunu IOS ve Android için çıkışını gerçekleştirdi. Aynı zamanda oyunu oynamak ücretsiz.

Aynı zamanda oyunu çıkışında indirdiğiniz için özel hediyelerde sizleri bekliyor olacak. Mobil içinde oldukça canlı görünen oyun, PC ve Konsol başarısını mobil platformda da yakalayabilir. Oyunun Android ve IOS kısmına üzerinde bulunan linklerden ulaşabilirsiniz.

Baş döndürücü hızda nihai sokak yarışı sahnesinde yarışın! Hayallerinizdeki yarış arabası koleksiyonunu kazanırken eğlenin. Bir karşılaşma seçin, koleksiyonunuzdan bir araç serisi seçin ve mobil cihazlar için ilk Forza oyununda kötü şöhret için yarışa başlayın.

İKONİK ARAÇLARI TOPLAYIP YÜKSELTİN


Klasik güçlü arabalardan modern spor ve retro süper arabalara kadar efsanevi arabaları toplamak için yüksek hızda yarışın ve Forza’ya özgü eğlence, grafik ayrıntılarına özen ve hız ile garajınızı bir servet vitrinine dönüştürün.

GERÇEK SİNEMATİK YARIŞ


Gelişmiş kontroller eğlenceye odaklanıyor: Aksiyon kameraları muhteşem grafikleri sergilemek için yarış adrenalini yakından takip ederken zaferin anahtarı gaz, fren ve turbonuzu doğru zamanlamaktan geçiyor. Forza’nın keyfini çıkarmak için eğlenceli, yeni ve tamamen eşsiz bir yol.

KENDİ KOŞULLARINIZDA YARIŞIN


Araç koleksiyonunuzla dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde yarışın. Sevdiğiniz araçlarla isterseniz bir dakikalık hızlı yarışla kısa kesin, isterseniz de zafere giden çeşitli yolların olduğu yoğun hikâye odaklı karşılaşmalara dalış yapın. Forza Street yüksek hızda yarışmak istediğiniz her an için bir eğlence kaynağıdır.