Oyuncuların Forsaken World Türkiye’nin açılışına geç kaldıkları hissine kapılmasını önlemek için, iki katı tecrübe etkinliği başlatılıyor. 5 gün sürecek etkinlik boyunca tecrübe kazanımı iki katına çıkarılmış olacak. Ayrıca ilave etkinlik olarak ZEN Ödülleri etkinliği geliyor.

İki Kat Tecrübe Etkinliği :

26 Haziran (saat 17.00 Perşembe) ve 1 Temmuz (saat 11.00 Pazartesi) tarihleri arası Forsaken World’de öldürülen canavarlardan ve tamamlanan görevlerden alınan tecrübeler iki katına çıkacak. Oyuna hızlı bir giriş yapmak için bu fırsatı kaçırmamanız öneriliyor!

ZEN Ödülleri Etkinliği:

28 Haziran (saat 21.00 Cuma) ve 5 Temmuz (saat 09.59 Cuma) Etkinlik boyunca ZEN satın alıp Forsaken World’e transfer ederek bazı ödüllere sahip olabilirsiniz.  Forsaken World’e transfer ettiğiniz ZEN miktarına eşit miktarda ödül puanı kazanacaksınız. (Örneğin 3,000 ZEN satın alıp transfer ettiğinizde, 3,000 Ödül Puanı kazanmış olacaksınız ve bu puanlarla birbirinden değerli ödüllerin sahibi olabileceksiniz.)

Yapılması Gerekenler:

Henüz oyunu oynamaya başlamadıysanız, https://register.tr.perfectworld.eu linkine tıklayarak kayıt olduktan sonra fw.tr.perfectworld.eu adresinden oyunu indirerek giriş yapabilirsiniz.

Etkinliklerle ilgili yeniliklerden, herkesden önce haberdar olmak için Forsaken World Facebook sayfasını ve Websitesini takip etmeyi unutmayın.