(Amsterdam, Hollanda, 22-05-2013) — Perfect World Europe B.V başarılı beta testinin ardından popüler mmorpg online oyunu Forsaken World’ü resmi olarak Türkiye’de 22 Mayıs tarihinde yayınlıyor. Oyun tamamiyle Türkçe ve oynaması ücretsiz.

Perfect World Türkiye Ülke Müdürü Ömer Karakayalı: ” Türk oyuncu topluluğu Forsaken World Açık Betası boyunca oldukça büyüdü. Oyunculardan almış olduğumuz olağanüstü geri dönüşler ve hata raporları, Forsaken World ‘ü bugünkü konumuna getirmemizde bize çok yardımcı oldu. Artık oyunu resmi olarak yayınlamaya ve oyun tutkunlarına en yüksek seviyede hizmet sunmaya hazırız.”

Türk Forsaken World oyuncuları artık en son gelen içerik eklentisi olan War of Shadows ‘un keyfini çıkarabilirler. War of Shadows eklentisi ile oyuncular yeni Likan sınıfı, güçlü teçhizatlar barındıran yepyeni zindanları ve geniş yetenek ile hüner yelpazesini inceleyebilirler.

Senior Product Manager Mark Hill: “War of Shadows eklentisi Forsaken World’ü Likan sınıfı ile sonsuza dek değiştirecek. Bu eklentinin gelmesiyle oyuncular yeni dengelenmiş yetenek ve hüner sistemi ile birlikte zindanlarda, yalnız veya parti olarak yeni karşılaştırmalara girebilecek ve ödüllere sahip olacabilecekler.”

fw_logo_WoS_transparent_500x303