Taiwan’ın en başarılı takımlarından biri olan Flash Wolves, yaptığı açıklamada League of Legends kadrosundaki tüm oyuncularla sözleşme yenilediğini duyurdu. Son iki senedir düzenli olarak Worlds etkinliğine katılma başarısı gösteren Flash Wolves ekibi kadrosunu korudu.

LMS’de bu sene hem Bahar hem de Yaz sezonunda şampiyonluğa ulaşan Flash Wolves, hem MSI’a hem de Worlds 2016’ya katılma başarısı gösterdi. Geçen sene Worlds 2015’te gruptan lider olarak çıkmayı başaran Flash Wolves, Çeyrek Final’de Origen’e kaybedip elenmişti.

Bu sezon Flash Wolves grup aşamasında yalnızca iki galibiyet alabildi ve grubunu üçüncü olarak tamamlandı. Bu hayal kırıklığı sonrasında büyük bir kesim Flash Wolves’un dağılacağını ve yeni bir kadro kuracağını düşünürken, Flash Wolves ters köşe yaptı ve bu kötü performansa rağmen kadrosunu korumayı tercih etti.

LMS’ye Flash Wolves’un hakim olması ve en yakın rakipleri ahq’nun da daha kötü durumda olmasını göz önüne alırsak yerel olarak en iyi kadroya sahip olan Flash Wolves’un, Worlds seviyesi için daha çok çalışması gerektiği bir gerçek. Bu yüzden de süreklilik sağlamak açısından kadroyu bozmayan ve aynı oyuncularla gelişimini sürdürmek isteyen Flash Wolves bakalım bu seviyeye çıkmaya başarabilecek mi?

Flash Wolves’un kadrosu şu şekilde: Hung “Karsa” Hauhsuan, Huang “Maple” Yitang, Hsiung “NL” Wenan, Hu “SwordArt” Shuojie, Yu “MMD” Lihung ve Frank “Steak” Chou.

Flash Wolves

Flash Wolves