TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, oyunseverlerin vazgeçilmez oyunları “Fifa 14” ve “Football Manager 2014” oyunlarını ön siparişle satışa sundu. Oyunseverler “FIFA 14” oyununa aylık 7,5 TL’den başlayan taksitlerle 90 TL’ye sahip olabilecekler. Bu muhteşem oyunu ön sipariş veren oyunseverler, 4 adet “Gold FIFA Ultimate Paketi” de kazanıyorlar.

Türkçe Dil Seçeneği ile oyunseverlere sunulan “Football Manager 2014” ise aylık 5 TL’den başlayan taksitlerle 60 TL’ye Playstore’da ön siparişe sunuldu. Bu muhteşem oyunu ön sipariş veren kullanıcılar oyun çıkmadan yaklaşık 2 hafta önce Beta versiyonunu oynamaya başlayabilecekler.

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore’da, yılın en çok beklenen  oyunlarından ikisi için geri sayım heyecanı yaşanıyor. Playstore sabırsızlıkla beklenen “FIFA 14” oyununu aylık 7,5 TL’den başlayan taksitlerle, “Football Manager 2014” oyununu ise aylık 5 TL’den başlayan taksitlerle ön siparişle satışa sundu. Fifa 14 oyununu ön sipariş eden oyunseverler 4 adet “Gold FIFA Ultimate Paketi”ne sahip olurken, Football Manager 2014 oyununu ön sipariş eden oyunseverler oyun çıkmadan yaklaşık 2 hafta önce beta versiyonunu oynama şansına erişecekler.

“FIFA 14”te oyun, gerçek büyük maçlar nasıl oynanıyorsa o şekilde oynanıyor. Oyunseverler getirilen yeniliklerle maçın temposunu belirleyip orta alanda oyun kurmaya odaklanabiliyor. “FIFA 14”, oyunseverlerin dünya üzerindeki milyonlarca başka oyuncu ile bağlantı kurduğu, mücadele ettiği ve paylaşımlarda bulunduğu, futbolun sosyal ağı olarak dikkat çekiyor.