Epic Games bu hafta Football Manager 2020, Watch Dogs 2 ve Stick It To The Man! olmak üzere toplamda 500 TL değerindeki 3 oyunu kullanıcıları için ücretsiz hale getirdi. 17 Eylül’den itibaren ücretsiz hale getirilen bu 3 oyunu 24 Eylül saat 18:00‘dan önce kütüphanenize eklerseniz, kalıcı olarak sahip olabilirsiniz.

Football Manager 2020: 

Birçoğunuzun yakından tanıdığı efsanevi menajerlik serisinin son oyunu olan Football Manager 2020 ile kendinizi dünya çapındaki en büyük 50 futbol ülkesinden birine konumlandırın, giriş seviyesinde 2.500 kulüpten birinin yeni başarı çağını yönetin, en iyilere imza atın ve geleceği şekillendirin. Oyunun linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Watch Dogs 2:

Marcus Holloway adında bir bilgisayar korsanının kontrolünü elimize aldığımız, Ubisoft‘un San Francisco Körfez Bölgesi’nde bizlere dinamik bir açık dünya sunduğu bu yapımında amacımız, tarihin en büyük bilgisayar korsanlığına imza atmak ve ctOS 2.0 adındaki saldırgan bir işletim sistemini devre dışı bırakmak. Oyunun linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Stick It To The Man!:

“Sağlam testçi Ray, korkunç bir kaza geçirir ve beyninden çıkan dev, pembe bir spaghetti kolla uyanır! Yeni olağanüstü güçleri sayesinde insanların zihnini okuyabilir ve dünyayı değiştirebilir; fakat şu anda işlemediği bir suç nedeniyle aranıyor.” Zoink tarafından geliştirilen ve 2013’ün sonlarında PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation Vita, Wii U, Switch, Xbox One ve PC olmak üzere toplamda 7 farklı platforma çıkış yapan Aksiyon/Platform türündeki çerezlik olarak nitelendirebileceğimiz bu oyunun linkine buradan ulaşabilirsiniz.

  срочный займ онлайн без отказа мгновенно

Cinsel Sohbet Hattı