Bir E3’ü daha geride bıraktık sevgili oyun tutkunları. Bazı oyunculara göre bu seneki E3 bekleneni veremedi bazılarına göre ise şahaneydi. Tartışmalar bir yana bu seneki E3’te az ama hoş bazı sürprizler de bizi karşıladı. Özellikle kaçırmamanız gereken bazı oyun içi öyle videolar gösterildi ki bir içim su desek yeridir! Şimdi gelin E3 2014’ten kaçırmamanız gereken bu şahane 10 oynanış videosunu görelim, şimdiden iyi seyirler.

Call of Duty: Advanced Warfare:

Yeni Call of Duty oyunumuz Advanced Warfare, Microsoft konferansında karşımıza çıkan ilk oyun içi oynanış videosu oldu. Buyrunuz, Call of Duty hayranları için geliyor:

The Witcher 3: Wild Hunt:

Bir diğer oyun içi görüntülerle bizi mest eden oyun Microsoft konferansındaki The Witcher 3 oldu. İlk kez bu kadar ayrıntılı oynanış görüntülerini gördüğümüz oyun hepimizi heyecanladırmayı bir kez daha başardı, iyi seyirler.

The Division:

Ubisoft’un büyük bir ümit ve heyecanla beklenen post-apokaliptik temalara sahip oyunu The Division yine Microsoft konferansında oynanış görüntüleriyle bizi büyüleyen bir diğer oyun oldu. Senden çok ümitliyiz The Division!

Battlefield Hardline:

FPS severlerin ilk tercihlerinden biri olan köklü FPS savaş serisi Battlefield’ın son oyunu olacak Hardline’a ait ilk kez bir multiplayer oynanış videosunu EA konferansında izleme şansını yakaladık. Bazı oyunculara göre serinin çizgisi yavaş yavaş bozulmaya başlasa da o yine de bir Battlefield oyunuydu ve oynanış görüntüleri güzel gözüküyordu, buyrunuz:

Assassin’s Creed: Unity:

Fransız Devrimi’ni konu alan yeni AC oyunumuz Unity de Ubisoft’un konferansında kendisine yer bulan oyunlardandı. Daha önce Microsoft konferansında 4 kişilik Co-op oynanış videosu yayınlanan oyun bu defa Ubisoft konferansında uzunca bir tekli oynanış videosuyla hepimizi şaşırtmayı başardı! Oyunda bir şeyler değişmiş, hem görsellik hem de oynanış olarak çok ilgi çekici bir hale gelmişti. Üstelik yeni suikastçimizin kıyafetleri artık farklıydı! Uzatmayalım ve sizi AC: Unity oynanış görüntüsüyle başbaşa bırakalım.

The Order 1886:

Sony’nin en heyecanla beklenen yapımlarından biri olan The Order: 1886 oyunu elbette Sony E3 konferansında kendisine yer bulan oyunlardandı. Oyunun oynanış ve sinematik görüntüleriyle harmanlanmış yeni videosu yine çok güzel gözüküyor ve kendisine bir kez daha hayran bırakıyordu. The Order 1886’nın harika videosu aşağıda izlemenizi beklemekte, iyi seyirler.

Far Cry 4:

Ve bizi en çok şaşırtan ve heyecanlandıran oynanış videosunda sıra. Çok sevilen bir önceki oyunun şanına yenilmeyeceğini düşündüren bu video eminiz sizi de çok heyecanlandırmıştır. Far Cry 4’ten bahsediyorum. Fazla söze gerek yok buyrun harika manzaralarıyla Himalayalar ve Far Cry 4 oynanış videosu:

Batman Arkham Knight :

Rocksteady’nin çok sevilen Batman Arkham serisinin devam oyunu olan Batman Arkham Knight, Sony konferansında oynanış görüntüleriyle karşımıza çıkınca yine çok sevindik ve yine çok heyecanlandık. Heyecanlanmamak mümkün değildi özellikle o Batmobile’ı görünce! 2015’e ertelenen oyunlardan biri olan Arkham Knight, bu videoyla sabırsızlığımıza sabırsızlık kattı, iyi seyirler.

Homefront: The Revolution:

Crytek’in yeni açık dünya FPS oyunu Homefront: The Revolution da E3 2014’te yerini alarak ilgi çekici oynanış videosuyla beğeni topladı. Crytek’ten alıştığımız üzere görsel yönden oldukça güzel görünen oyun bakalım ilk oyunun şanssızlığını kırabilecek mi?

No Man’s Sky:

Hello Games’in geliştirdiği enterasan bağımsız yapım No Man’s Sky’ın oynanış görüntüleri bize rengarenk diyarlara götürüyor. Merakla beklenen yapımda keşif duygusu ön planda olacak ve gezegenler arası yolculuklar yapabileceğiz. Buyrun bu dikkat çekici bağımsız yapımın E3 2014 oynanış videosu: