HABERLER

Dishonored 2’ye Ait Bir Görsel Ortaya Çıktı

By 04 Mart 2014 Haziran 7th, 2018 No Comments

İlk oyunu ile beğenilen Dishonored’un ikincisinin gelmemesi gibi birşey zaten söz konusu değildi. Victoria döneminde geçen oyun Steampunk’a kattığı yorum ile (Whalepunk) dikkat çekmişti. Özellikle yaptığımız hareketlerin oyuna etkisi çok başarılıydı. Mesela fareleri fazla kullanırsanız orada veba oranının yükselmesi gibi etkiler oyunla olan etkileşiminizi üst düzeye çıkarıyordu.

Sızan bir ekran görüntüsünde Dishonored 2’nin logosu görünmekte. Altında oyunun E3 2014’te tanıtılacağına dair bir ipucu verilirken, en alt tarafta da bir hashtag bulunuyor. Bu ipuçlarına bakarsak yakın zamanda bir Dishonored 2 teaserı ile karşılaşabiliriz. Köşede görülen Dualshock 4 ayrıntısına dikkat ettiğimizde ise oyunun yeni nesile gelebileceği ipucuna da  erişebiliriz. Ancak…

dishonored2 ekran görüntüsü

Ayrıntılara takıldığımızda duyuru ekranı gözüken bir oyunun yanında niye Dualshock 4 var. Kısaca görüntü oyunun oynanabilir bir versiyonu değilken gamepad in orada ne işi var. Ayrıca Bethesda’nın serinin 2. oyununu bu kadar çabuk çıkaracağını zannetmiyoruz. Kendilerinin takdir ettiğimiz özelliklerinden biri olan geç olsun temiz olsun mantığından yola çıkarsak  yeni oyunu bu kadar erken görme ihtimalimiz zayıf. Bu olay son zamanlarda Bethesda oyunları üzerinden yapılan sahte çalışmalardan biri olabilir. Yine de pozitif takılalım ve yakında bir Dishonored 2 duyurusu görebiliriz diyelim.