The International 6’nın ikincisi ve ESL One Genting 2017’nin şampiyonu Digital Chaos’ta radikal bir değişim yaşanıyor. Son olarak katıldıkları StarLadder i-League StarSeries Season 3’te gruptan çıkamayan sonrasında da Dota 2 Asia Championships 2017 elemelerinde başarısız olan Digital Chaos kadrosu ile yollarını ayırma kararı aldı.

Bu bağlamda takımda yer alan Aliwi “w33” Omar, Roman “Resolut1on” Fominok, David “MoonMeander” Tan, Martin “Saksa” Sazdov ve Rasmus “MiSeRy” Filipsen isimleri serbest kaldı. Misery yaptığı açıklamada kadro olarak ThunderBirds adıyla The Kiev Major’da yer alacaklarını belirtti ve The Summit 7’e de katılacaklarını duyurdu.

Digital Chaos’un bu radikal kararı sonrasında takıma kimler alacağı sorusu da yine Misery’nin açıklamasıyla belli oldu. Son olarak The Kiev Major 2017 North America Qualifier’ı birinci olarak tamamlayan ve son zamanlarda yükselen bir grafik çizen Team Onyx’nın kadrosu Digital Chaos’a transfer SEO oldu. Böylece Mason “mason” Venne, Abed Azel “Abed” Yusop, Kanishka ‘Sam’ “BuLba” Sosale, Jimmy “DeMoN” Ho ve Kim “DuBu” Doo-young Digital Chaos forması giyecek.

DC'den ayrılan kadro ESL Genting One 2017'de şampiyon olmuştu.

DC’den ayrılan kadro ESL Genting One 2017’de şampiyon olmuştu.