HABERLER

Diablo 3, Patch 2.0.1 ile Yeni bir Çehreye Kavuştu!

By 27 Şubat 2014 Haziran 7th, 2018 No Comments

diablo 3 patch 2.0.1Uzun süredir oyuncu kitlesi tarafından beklenen Diablo 3 Patch 2.0.1 nihayet geldi ve oyunun pek çok sistemi yeniden elden geçirilmiş olarak oyuncuya sunuldu.

Patch’ile değişen şeylerin yazıldığı uzun listeyi şuradan görebilirsiniz.

Kısaca özetlemek gerekirse Patch 2.0 ile birlikte zorluk sistemi, paragon 2.0 ile paragon sistemi ve loot 2.0 ile loot sistemi değişti.

Zorluk sistemi değişikliğiyle normal, nightmare, hell ve inferno şeklindeki farklı zorluk seviyeleri ortadan kaldırıldı. Artık tek bir zorluk seviyesi var ve yaratıklar da her daim bizimle aynı seviyede olacaklar. Ayrıca oyunu bir kere tamamladığınız zaman, ilerleyişinizi sıfırlayıp tekrar bütün questleri yapmaya başlayabiliyorsunuz.

Paragon 2.0 sistemi paragon leveldeki cap’i kaldırıyor, paragon leveli tüm karakterler için eşitliyor ve paragon puanlarını harcayabileceğiniz yeni bir sistemi oyuncuya sunuyor.

Loot 2.0 ile artık akıllı loot denilen bir sistem geliyor. Bu demek oluyor ki eşyaların sizin karakterinize uygun olarak düşme ihtimali daha yüksek. Yine de saçma sapan itemler düşebiliyor olsa da en azından intelligence özellikli Barbarian silahı görmeyeceğiz.

Reaper of Souls’a bir ay kala çıkarılan bu patch’ten şimdilik oyuncu kitlesi memnun gibi. Ancak bana soracak olursanız, Diablo’nun gitmesi gereken daha çok yol var…