Global yayıncı MY.GAMES ve geliştirici Booming Games, tamamen ücretsiz ve Türkçe olarak erişebileceğiniz taktiksel MMO oyunları Conqueror’s Blade‘e yeni gelecek olan Sezon VI: Scourge of Winter‘ı duyurdu. Sezon VI: Scourge of Winter ile birlikte Savaş Lortları,  Kış Kırbacı ne emrederse onu yapan, Kutsalsızlar olarak bilinen ürkütücü bir sürünün Kuzey‘e saldırıda bulunması ve koca bölgelere kış başından sonuna kadar musallat olması üzerine mecburi bir ittifak kurup bu dehşet odağına karşı mücadele etmeli ve bu toprakları felaketten kurtarmalı.

Yeni sezon Season VI: Scourge of Winter Türkçe altyazılı fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Sezon VI: Scourge of Winter ile birlikte Savaş Lortlarını neler bekliyor, gelin beraber göz atalım:

OSTARIA’NIN BUZLU BÖLGESİNİ KEŞFEDİN

Güzel ama tehlikeli bir bölge olan Ostaria‘nın donmuş diyarında korkunç bir kışla yüzleşeceğiz.  Conqueror’s Blade dünyasının yeni bir özelliği olan Dinamik hava durumuyla mevsimler değişecek. Sezonun ilerleyen günlerinde açılacak yeni PvE içeriğiyle, sadece Kuzey’in en direngen savunucularının kazanabileceği özel ödüller edinebileceğiz.

BİRİMLERİ BİRLEŞTİRİN VE GELİŞTİRİN

Scourge of Winter‘la birlikte gelen bu kötülük, en büyük askerlerin bile tek başına yüzleşemeyeceği kadar büyük. En güvendiğimiz birliklerimizi Birim Terfileri üzerinden öne sürerek Kutsalsızları defetmeliyiz. Sezon VI boyunca Birim İddialarını tamamlayarak mevcut birimlerinizi Landsknecht’lere, Armiger Lansçıları’na ve Liao Korucuları’na terfi ettirebilirsiniz.

Landsknecht’ler:     

Tür: 3 Yıldızlı Yakın Dövüş

Koşullar: Teberciler, 3x Birim İddiası Aşaması

Profesyonel bir Ostarian birimi olan Landsknecht‘ler, Tebercilere kıyasla daha iyi bir eğitim ve donanıma sahiptir. Kanca uçlarıyla özgün bir görünümü olan kargıları, tüm birimler karşısında ama özellikle de süvariler karşısında tehlike arz eder.

Armiger Lansçıları:

Tür: 4 Yıldızlı Süvari

Koşullar: Yeomanlar, 3x Birim İddiası Aşaması

Armigerler, hanedan kurma hakkı bahşedilecek kadar seçkin olan, avam tabakadan çıkma savaşçılardır. Birçoğu muharebe sahasında bir soylunun hayatını kurtarmış ve bu rolde ustalaşmayı sürdürmüşlerdir. Her koşul atında Kahramanı korur ve onun yardımına yetişirler.

Liao’nun Korucuları:

Tür: 5 Yıldızlı Süvari

Koşullar: Ateş Mızraklıları, 4x Birim İddiası Aşaması

Binbaşı Liao‘nun ateş mızraklıları Hudutdiyarı’nın kuzeyini tarayarak, haydutların içinden Ostaria‘ya ulaştığı dağ geçidini bulmakla görevli bir keşif taburudur. Sert hava koşulları yüzünden mahsur kaldıkları bu yabancı ülkenin sakinlerinin insafına emanetler. Bu sayede daha hızlı ve daha çetin hale geldiler. Ebedi ateşin bulunduğu cephanelerine buzlu çeliği de eklediler.

ÖZEL ÖDÜLLER İÇİN KUZEYİ GERİ ALIN

Yeni birimlerinizle koca bölgelere musallat olan Kutsalsızları alt ederek ve yeni Sezon İddialarının üstesinden gelerek Kurtarıcı Birim Süslemesi, Arkhon Kahraman Süslemesi ve daha nicesini içeren 100’den fazla ücretsiz ve premium ödül açabilirsiniz. Ayrıca Sezon VI: Scourge of Winter’daki harekatlarına Kutsalsız Kahraman Süslemesi ile başlamak için Sezon VI Savaş Bileti’ni ön sipariş verebilirsiniz!

MY.GAMES HAKKINDA

MY.GAMES uluslararası bir oyun markası (Mail.ru Grubu’nun bir parçası) ve önde gelen bir çevrimiçi eğlence şirketidir. MY.GAMES; Rusya, Avrupa ve Amerika’da 11 bölge ofisi, 1.800’den fazla personel ve 12 geliştirme stüdyosundan oluşmaktadır. MY.GAMES PC, konsollar ve mobil cihazlar için oyunlar yapmaktadır. Şirket, portföyünde War Robots, Hustle Castle, Left to Survive, Skyforge ve Allods Online gibi 150‘den fazla oyun ile 80‘in üzerinde proje yürütüyor. MY.GAMES portföyünde Warface, ArcheAge, Perfect World, Revelation Online, Conqueror’s Blade, Lost Ark ve daha fazlası gibi tanınmış oyunlar bulunmakta.

MY.GAMES oyunlarında kayıtlı 700 milyondan fazla oyuncu bulunmakta. Şirket ayrıca kendi medyasını geliştiriyor, MY.GAMES Mağaza platformunu işletiyor, özel bir yatırım bölümüne (MRGV) sahip, oyun ve e-spor hizmetlerini destekliyor ve çok daha fazla çeşitli operasyonlar yürütüyor.

срочно займ без проверки ки и без отказа