Heroes-of-the-Storm-RevealDaha önceki bir haberimizde Blizzard’ın kart oyunu Hearthstone için eklentisinden bahsetmiştik. Anlaşılan Blizzard Pax East‘e hazırlıklı gelmiş ki yine Blizzard Cephesinden bir haberimiz var. Bu seferki haber Heroes of the Storm isimli MOBA’ya gelecek olan 4 yeni karakterle ilgili…

Heroes of the Storm’a gelecek 4 yeni karakter için bir Blizzard temsilcisi yeni ve oyunda hali hazırda bulunanlardan farklı karakterler yaratmaya çalıştıklarını söylüyor.

Eklenen (yukarıda resimlerini de gördüğünüz) yeni karakterler ise şöyle:

LiLi: LiLi yeni bir destek herosu ve yetenekleriyle oyun boyunca müttefiklerine yardım etmek üzerine kurulu.

Brightwing: Brigthwing oldukça hareketli bir hero. Yetenekleri sayesinde müttefik herolara ışınlanabiliyor ve onları heallayabildiği gibi zor durumlarda da imdatlarına yetişebiliyor, çatışmalardan galibiyetle çıkmalarına yardımcı oluyor.

Zagara: Zagara tüm harita üzerinde etkili olan bir hero. “Creep Tumors” yeteneği sayesinde etrafa Zerg Creep yayabiliyor ve bu da kendisinin olduğu gibi yarattıklarının da hareket hızını artırıyor.

Murky: Murky, ilginç bir oyun tarzına sahip olacağa benziyor. Oyun boyunca çok sık öleceği söylenen bu hero, eninde sonunda düşmanlarını alt edebilecek güce erişebilecek. Her çarpışmayı kazanmak yerine bir çarpışmayı kazanması ona yeterli deniyor. Anlaşılan öldükçe güçlenen bir heroyla karşı karşıyayız, ancak tam olarak gücünü gördüğümüz zaman anlayabileceğiz gib…

Bunlar dışında Pax East’e gidenler hâlâ geliştirme aşamasında olan Chen, Kael’thas ve Sylvanas gibi heroları da kısaca görme fırsatını yakaladılar.