4A Games, Metro serisi için yeni bir oyun hazırlamaya başlandığını duyurdu. Serinin yeni oyunu için hazırlıklara başlayan 4A Games, ayrıca serinin son oyunu Metro Exodus‘un yeni nesil konsollara da 2021 yılında daha yüksek kare hızları, daha kısa yükleme süreleri, ışın izleme teknolojisi ve daha iyi çözünürlük gibi avantajlarla çıkış yapacağını da açıkladı. Metro Exodus’un PS4 veya Xbox One sürümlerine sahip olan kullanıcılar, oyunun yeni nesil sürümüne ücretsiz olarak erişebilecek. Geliştirici ekibin yeni Metro oyunu ile ilgili açıklamaları ise şu şekilde:

Hikaye odaklı harika bir tek oyunculu deneyim sunmaya kararlıyız. Metro serisinin dayandığı şey budur. Stüdyo olarak, kendimizi sürekli daha büyük ve daha iyi oyunlar yaratmaya zorlamak istiyoruz. Aynı zamanda hayranları da dinliyor ve sizin için neyin önemli olduğunu biliyoruz. Seriye karşı sorumluluğumuzu ciddiye alıyor ve bir sonraki bölüm için planlarımız konusunda heyecanlanacağınızı düşünüyoruz.”

Ayrıca 4A Games‘in Malta ve Kiev stüdyolarının yeni bir Triple-A IP üzerinde çalıştıkları da çıkan haberler arasında. Yeni gelişmeler oldukça sizleri bilgilendireceğiz. займы студентам без отказа на карту